já 1.jpg
Jaroslav "Žený" Matejovič
Tachov (Západní Čechy)

US Army Stuff

Bazarový prodej originální výstroje US Army

kontakt: email trofej10@gmail.com
           telefon 728 328 568
 
úvod.jpg
letní výstroj

letní výstroj

...vše k prodeji!
zimní výstroj

zimní výstroj

...vše k prodeji!
U.S. MRE

U.S. MRE

...bedny A/B stále k prodeji!
Jak si prohlížet zboží?
V levém sloupci jsou neabecedně seřazeny tématické rubriky zboží od "bot, uniforem, prádla...až po výprodej", pro vstup do podrubrik (u uniforem = ACU (UCP), ACU (MultiCam), BDU (Woodland) atd.) je třeba rozkliknout nadpis rubriky, nikoliv ilustrační foto!

Všechno zboží má autentickou fotografii, pokud na ni najedete kurzorem zobrazí se vám popisové okno obsahující: název zboží, dostupný počet kusů (případně velikosti) a cena za kus! Pokud je za názvem uvedeno: sold/zamluveno, tak zboží není k dispozici!

Zboží které má více fotografií, je znázorněno v galeriích (především boty, bundy, batohy...) a jejich popis je obsažen v nadpisu galerie (všechny fotografie jsou samozřejmě autentické pro konkrétní kus!).

K dispozici je i "okno vyhledávání" (levý sloupec nahoře), které vám doufám usnadní orientaci na mém webu :)

 

Jak si objednat zboží?
    Do zeleného okna "Vaše zpráva" (ve spodní části stránky, viz obrázek) přepište, nakopírujte (ctrl + c) popis zboží o které máte zájem a které jste si vybrali v jednotlivých rubrikách, doplňte svou emailovou adresu, odešlete a vyčkejte na emailovou odpověď nebo stačí napsat na trofej10@gmail.com
1.jpg
Jak vybrat správnou velikost bot?
     Téměř u každého páru bot je uvedena originální velikost US (americké číslování) a ekvivalent velikosti EU (evropské číslování). Pro orientaci je u každého páru bot uvedena délka vnitřní stélky (vložky).
     Pokud neznáte svou US velikost bot a nemáte k dispozici vhodné boty pro změření délky stélky, rád Vám s výběrem vhodné velikosti pomůžu. Stačí si správně přeměřit délku chodidla viz obrázek dole a napsat mi změřený rozměr.

     Postup: Postavte se ke zdi, patu opřete o zeď a poproste druhou osobu, aby těsně před nejdelším prstem udělala rysku. Vzdálenost od zdi po rysku je délka vašeho chodidla a podle toho volte velikost obuvi (pokud obkreslíte chodidlo klasicky na papír, můžete tužkou zajet pod patu nebo pod palec a rozměr se může lišit o číslo).
jak-zmerit-chodidlo-m.png
Tabulka velikostí amerických uniforem (Army Combat Uniform ACU Size Chart)

http://www.armystudyguide.com/content/army_board_study_guide_topics/uniforms/army-combat-uniform-acu-s.shtml

 
    
414px-Army_Combat_Uniform.jpg
ACU-army-combat-uniform-quickfinder.png
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
blbinka 15.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one